HITBOT ELECTRIC GRIPPER SEries – Z-EFG-26P Parallel Electric Gripper
Māhele Nui
Lima lopako ʻoihana / Lima lopako hana like / Paʻa lima uila / Mea hoʻoikaika akamai / Nā hoʻonā automation
Noi
He liʻiliʻi ka nui o nā mea paʻa lima lopako SCIC Z-EFG me kahi ʻōnaehana servo i kūkulu ʻia, e hiki ai ke hoʻokō i ka kaohi pololei o ka wikiwiki, ke kūlana, a me ka ikaika paʻa. ʻO ka ʻōnaehana paʻa lima ʻoi loa o SCIC no nā hoʻonā automation e hiki ai iā ʻoe ke wehe i nā mea hou no ka hoʻokele automation i nā hana āu i manaʻo ʻole ai he hiki.
Kahua Mālamalama
· ʻIke ʻana i ka hāʻule ʻana o ka Gripper, hana hoʻopuka wahi
·Hiki ke hoʻomalu pololei ʻia ka ikaika, ke kūlana a me ka wikiwiki ma o Modbus
· Ola lōʻihi: he ʻumi miliona o nā pōʻaiapuni, e ʻoi aku ana ma mua o nā maiuu ea
· Mea hoʻokele i kūkulu ʻia: kapuaʻi liʻiliʻi, hoʻohui maʻalahi
·ʻAno hoʻomalu: 485 (Modbus RTU), I/O
● Ke paipai nei i kahi kipi i ka hoʻololi ʻana i nā mea paʻa pneumatic e nā mea paʻa uila, ʻo ia ka mea paʻa uila mua me ka ʻōnaehana servo i hoʻohui ʻia ma Kina.
● Hoʻololi kūpono no ka mea hoʻopili ea + kānana + kiwikā solenoid + kiwikā throttle + mea paʻa pneumatic
● ʻO ke ola lawelawe o nā pōʻaiapuni he nui, e kūlike me ka cylinder Kepanī kuʻuna
Palena kikoʻī
He mea paʻa lima like ʻelua ka Z-EFG-26P, he liʻiliʻi ka nui akā ikaika i ka paʻa ʻana i nā mea palupalu he nui e like me nā hua manu, nā paipu, nā ʻāpana uila, a pēlā aku.
● Loaʻa i ka mea paʻa uila Z-EFG-26P kahi mea hoʻokele i kūkulu ʻia.
●Hiki ke hoʻololi ʻia kona hahau a me ka ikaika paʻa.
●Hiki ke hoʻololi ʻia nā Terminals e hoʻololi i nā koi like ʻole.
●E hōʻiliʻili maʻalahi i nā mea palupalu a hiki ke hoʻololi ʻia, e like me nā hua manu, nā ʻōmole hoʻāʻo, nā apo, a pēlā aku.
●Kūpono no nā hiʻohiʻona me ka ʻole o nā kumu ea (e like me nā keʻena hoʻokolohua, a me nā haukapila).
| Kumu Hoʻohālike Helu Z-EFG-26P | Nā palena |
| Huina hahau ʻana | 26mm (hiki ke hoʻololi ʻia) |
| Ka ikaika paʻa | 15~50N (hiki ke hoʻololi ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.02mm |
| Kaumaha paʻa i ʻōlelo ʻia | 1kg ka nui |
| Hoʻoili ʻano hana | ʻO ka ʻūpā kia + alakaʻi wili keʻa |
| Hoʻopiha hou ʻia ka ʻaila o nā ʻāpana neʻe | I kēlā me kēia ʻeono mahina a i ʻole 1 miliona neʻe ʻana / manawa |
| Ka manawa neʻe hahau hoʻokahi ala | 0.3s |
| Pae mahana hana | 5-55℃ |
| Pae haʻahaʻa hana | RH35-80(ʻAʻohe hau) |
| ʻAno neʻe | Neʻe ʻelua mau manamana lima ma ke ʻano pālahalaha |
| Kaohi ʻana i ka hahau ʻana | Hoʻololi ʻia |
| Hoʻoponopono ikaika paʻa | Hoʻololi ʻia |
| Kaumaha | 0.5kg |
| Nā Ana(L*W*H) | 55*29*103mm |
| Ke kau ʻana o ka mea hoʻokele | Kūkulu ʻia |
| Mana | 10W |
| ʻAno motika | ʻAʻohe pulumu DC |
| Au Kiʻekiʻe | 1A |
| Ka uila i helu ʻia | 24V |
| Au kū | 0.2A |
| Ukana paʻa i ʻae ʻia ma ke kuhikuhi kū pololei | |
| Fz: | 250N |
| ʻO ka torque i ʻae ʻia | |
| Mx: | 2.4 Nm |
| Koʻu: | 2.6 Nm |
| Mz: | 2 Nm |
Kiʻikuhi Hoʻokomo Ana
Nā Palena Uila
Ka uila i helu ʻia 24±2V
0.4A o kēia manawa
ʻO kā mākou ʻoihana





-300x255-300x300.png)

