HITBOT ELECTRIC GRIPPER SERIES – Z-ECG-10 ʻEkolu-manamana lima Uila Gripper
Māhele Nui
Lima lopako ʻoihana / Lima lopako hana like / Paʻa lima uila / Mea hoʻoikaika akamai / Nā hoʻonā automation
Noi
Hiʻona
·ʻIke ʻana i ka hāʻule ʻana o ke kīpili, hana hoʻopuka wahi
·Ka ikaika, ke kūlana, ka wikiwiki hiki ke hoʻokele ʻia, ka mana pololei ma o Modbus
·Mea paʻa kikowaena ʻekolu manamana lima
·Mea hoʻokele i kūkulu ʻia: kapuaʻi liʻiliʻi, hoʻohui maʻalahi
·ʻAno hoʻomalu: 485 (Modbus RTU), I/O
ʻO ka mea paʻa uila ʻekolu manamana lima e maʻalahi ke hoʻopaʻa i nā mea Cylinder
Hana Kiʻekiʻe
Ka Mana Hoʻopaʻa: 3-10N,
Ka nui o ka ikehu kiʻekiʻe
Pololei i ka Mana
Hiki ke hoʻokele ʻia e Modbus
Akamai i ka Manaʻo Hoʻopuka
Loaʻa iā ia ka hana pf clamping drop detection regional output.
Mea hoʻokele i kūkulu ʻia
Uhi wahi liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻohui.
Nā ʻAno Mana Helu
Kākoʻo 485 (Modbus) I/O
Mea Paʻa Manamana ʻEkolu
ʻEkolu manamana lima e hoʻopaʻa ai, kūpono no nā hanana like ʻole
Palena kikoʻī
| Kumu Hoʻohālike Helu Z-ECG-10 | Nā palena |
| Huina hahau ʻana | 10mm |
| Ka ikaika paʻa | 3-10N |
| Ka hana hou ʻana | ±0.03mm |
| Kaumaha paʻa i ʻōlelo ʻia | ʻO ke kaumaha kiʻekiʻe loa he 0.2kg |
| Hoʻoili ʻano hana | Rack a me Pinion + Ball Guide Rail |
| Hoʻopiha hou ʻia ka ʻaila o nā ʻāpana neʻe | I kēlā me kēia ʻeono mahina a i ʻole 1 miliona neʻe ʻana / manawa |
| Ka manawa neʻe hahau hoʻokahi ala | 0.3s |
| Pae mahana hana | 5-55℃ |
| Pae haʻahaʻa hana | RH35-80(ʻAʻohe hau) |
| ʻEleʻele | ʻAoʻao hoʻokahi: 0.2mm |
| Kaohi ʻana i ka hahau ʻana | Hoʻololi ʻia |
| Hoʻoponopono ikaika paʻa | Hoʻololi ʻia |
| Kaumaha | 0.5kg |
| Nā Ana(L*W*H) | 73*73*95.5mm |
| Papa Hoʻomalu | IP20 |
| ʻAno motika | Motika Uila Servo |
| Au Kiʻekiʻe | 0.6A |
| Ka uila i helu ʻia | 24V ±10% |
| Au kū | 0.3A |
| Ukana paʻa i ʻae ʻia ma ke kuhikuhi kū pololei | |
| Fz: | 70N |
| ʻO ka torque i ʻae ʻia | |
| Mx: | 0.64 Nm |
| Koʻu: | 0.4 Nm |
| Mz: | 0.48 Nm |
Pololei i ke Kūlana, ʻEkolu Manamana Lima Paʻa
ʻO ka mea paʻa uila ʻekolu manamana lima Z-ECG-10, ʻo kona hana hou ʻana he ± 0.03mm, he ʻekolu manamana lima e hoʻopaʻa ai, a he hana kāna o ka ʻike ʻana i ka hāʻule ʻana o ka clamp, ka hoʻopuka ʻāpana, hiki ke ʻoi aku ka maikaʻi o ka hoʻopaʻa ʻana i nā mea cylinder.
Mea hoʻokele i kūkulu ʻia, hoʻohui kiʻekiʻe
Palekana maikaʻi loa no ka hoʻouka koke ʻana, e hōʻoia i ka ʻole o ka hoʻōki ʻana o ka ʻōnaehana o ka mea paʻa uila a i ʻole nā kūlana ʻē aʻe. He mea hoʻokele i kūkulu ʻia, hiki ke hoʻomalu ʻia ka ikaika, ka bit a me ka wikiwiki, uhi ia i kahi hana liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻohui.
Kiʻi liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻouka
ʻO Z-ECG-10 ke hoʻohana i ke ʻano hoʻoili o ka rack a me ka pinion + linear guide, ʻo kona nui ʻo L73 * W73 * H109, ʻo ke kaumaha he 0.65kg wale nō, he paʻa kona ʻano, kākoʻo i nā ʻano hoʻonohonoho he nui, maʻalahi e hoʻopau i nā hana clamping he nui.
Ka wikiwiki e pane, ka mana hoʻoikaika pololei
ʻO ka hahau pōkole loa he 0.3s, ʻo ka ikaika hoʻopaʻa he 3-10N, ʻo ka hahau hoʻopaʻa he 10mm, ʻo ke kaumaha ma kahi o 0.2kg, hiki ke hoʻokō i ka pololei kiʻekiʻe o ke kāpili ʻana.
Hoʻonui i nā ʻano hoʻokele, maʻalahi e hana
Hiki ke hoʻokele pololei ʻia ʻo Z-ECG-10 e Modbus, maʻalahi ka hoʻokaʻawale ʻana, no ka hoʻohana ʻana i ke kamaʻilio ʻana o Digital I/O, hoʻokahi wale nō kaula e pono ai e hoʻopili iā ON/OFF, kūpono hoʻi ia me ka ʻōnaehana mana nui PLC.
Kikowaena Ukana o ka Uku Uku
ʻO kā mākou ʻoihana










