HITBOT ELECTRIC GRIPPER SERIES – Z-ECG-20 ʻEkolu-manamana lima Uila Gripper
Māhele Nui
Lima lopako ʻoihana / Lima lopako hana like / Paʻa lima uila / Mea hoʻoikaika akamai / Nā hoʻonā automation
Noi
Hiʻona
·ʻIke ʻana i ka hāʻule ʻana o ke kīpili, hana hoʻopuka wahi
·Ka ikaika, ke kūlana, ka wikiwiki hiki ke hoʻokele ʻia, ka mana pololei ma o Modbus
·Mea paʻa kikowaena ʻekolu manamana lima
·Mea hoʻokele i kūkulu ʻia: kapuaʻi liʻiliʻi, hoʻohui maʻalahi
·ʻAno hoʻomalu: 485 (Modbus RTU), I/O
ʻEkolu-ʻauwae Uila Gripper Maʻalahi e hoʻopaʻa i nā mea Cylinder
Hana Kiʻekiʻe
Ka Mana Hoʻopaʻa: 30-80N,
Ka nui o ka ikehu kiʻekiʻe
Hahau Nui
Holoʻokoʻa hahau: 20mm (hiki ke hoʻololi ʻia)
Ka Mana Pololei
Ke kāohi ʻia nei e Modbus
Ua kūkulu ʻia ka mea hoʻokele
Uhi ʻāpana liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻohui.
Ka wikiwiki a me ka pono kiʻekiʻe
Ka hana hou ʻana: ±0.03mm,
Hahau Hoʻokahi: 0.5s
Mea Paʻa ʻAuwae 3
3-ʻauwae e hoʻopaʻa ai, kūpono no nā hanana like ʻole
Palena kikoʻī
| Kumu Hoʻohālike Helu Z-ECG-20 | Nā palena |
| Huina hahau | 20mm (Hiki ke hoʻololi) |
| Ka ikaika paʻa | 30-80N (Hiki ke hoʻololi ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.03mm |
| Kaumaha paʻa i ʻōlelo ʻia | 1kg ka nui |
| Hoʻoili ʻano hana | Rack a me Pinion + Ball Guide Rail |
| Hoʻopiha hou ʻia ka ʻaila o nā ʻāpana neʻe | I kēlā me kēia ʻeono mahina a i ʻole 1 miliona neʻe ʻana / manawa |
| Ka manawa neʻe hahau hoʻokahi ala | 0.5s |
| Pae mahana hana | 5-55℃ |
| Pae haʻahaʻa hana | RH35-80(ʻAʻohe hau) |
| ʻO ka manawa pōkole loa no ka hahau hoʻokahi | 0.5s |
| Kaohi ʻana i ka hahau ʻana | Hoʻololi ʻia |
| Hoʻoponopono ikaika paʻa | Hoʻololi ʻia |
| Kaumaha | 1.5kg |
| Nā Ana(L*W*H) | 114*124.5*114mm |
| Papa IP | IP54 |
| ʻAno motika | Motika Servo |
| Au Kiʻekiʻe | 2A |
| Ka uila i helu ʻia | 24V ±10% |
| Au kū | 0.8A |
| Ukana paʻa i ʻae ʻia ma ke kuhikuhi kū pololei | |
| Fz: | 150N |
| ʻO ka torque i ʻae ʻia | |
| Mx: | 1.5 Nm |
| Koʻu: | 1.5 Nm |
| Mz: | 1.5 Nm |
Pololei i ke Kūlana, ʻEkolu-Manamana Lima Paʻa
ʻO ka mea paʻa lima uila 3-ʻauwa he hana hou o ±0.03mm, no ka hoʻohana ʻana i ka ʻūpā ʻekolu-ʻauwa, loaʻa iā ia ka hana o ka hoʻāʻo hāʻule, ka hoʻopuka ʻāpana, hiki ke ʻoi aku ka maikaʻi o ka hana ʻana me ka hana paʻa o nā mea cylinder.
Mea hoʻokele i kūkulu ʻia, hoʻohui kiʻekiʻe
He 20mm ka hiki ke hoʻololi ʻia ka hahau ʻana, he 30-80N ka hiki ke hoʻololi ʻia ka ikaika hoʻopaʻa ʻana, ʻo ia ke hoʻohana ʻana i nā ʻano hoʻoili o Gear rack + ball guide rail, ua kūkulu ʻia ka mea hoʻokele, hiki ke hoʻomalu ʻia ka ikaika hoʻopaʻa a me ka wikiwiki.
Liʻiliʻi ka nui, hiki ke hoʻouka
ʻO ka nui o Z-ECG-20 he L114 * W124.5 * H114mm, ʻo ke kaumaha he 0.65kg wale nō, he ʻano liʻiliʻi ia, kākoʻo i nā ʻano hoʻonohonoho he nui, maʻalahi ke hana me nā ʻano hana clamping like ʻole.
Ka wikiwiki e pane, ka mana hoʻoikaika pololei
Loaʻa i ka mea paʻa uila ka hana o ka hoʻāʻo hāʻule ʻana a me ka hoʻopuka ʻāpana, ʻo kona kaumaha he 1.5kg, ʻo IP20 ka pale wai, ʻo ke kaumaha paʻa ʻōlelo aʻoaʻo he ≤1kg, hiki iā ia ke hoʻomaopopo i ka pololei kiʻekiʻe o ka paʻa ʻana.
Hoʻonui i nā ʻano hoʻokele, maʻalahi e hana
Hiki ke hoʻokele pololei ʻia ka mea paʻa uila Z-ECG-20 e Modbus, maʻalahi ka hoʻonohonoho ʻana o kāna mea paʻa, no ka hoʻohana ʻana i ka protocol o Digital I/O, hoʻokahi wale nō kaula e pono ai e hoʻopili iā ON/OFF, kūpono hoʻi ia me ka ʻōnaehana mana nui PLC.
Kikowaena Ukana o ka Uku Uku
ʻO kā mākou ʻoihana









