HITBOT ELECTRIC GRIPPER SEries – Z-EFG-8S Parallel Electric Gripper
Māhele Nui
Lima lopako ʻoihana / Lima lopako hana like / Paʻa lima uila / Mea hoʻoikaika akamai / Nā hoʻonā automation
Noi
He liʻiliʻi ka nui o nā mea paʻa lima lopako SCIC Z-EFG me kahi ʻōnaehana servo i kūkulu ʻia, e hiki ai ke hoʻokō i ka kaohi pololei o ka wikiwiki, ke kūlana, a me ka ikaika paʻa. ʻO ka ʻōnaehana paʻa lima ʻoi loa o SCIC no nā hoʻonā automation e hiki ai iā ʻoe ke wehe i nā mea hou no ka hoʻokele automation i nā hana āu i manaʻo ʻole ai he hiki.
Hiʻona
● He mea paʻa lima uila servo liʻiliʻi akā ikaika.
● Hiki ke hoʻololi ʻia nā kikowaena e hoʻokō i nā koi papahana like ʻole.
● Hiki ke hāpai i nā mea palupalu a hiki ke hoʻololi ʻia, e like me nā hua manu, nā ʻōmole hoʻāʻo, nā apo, a pēlā aku.
● Kūpono no nā hiʻohiʻona me ka ʻole o nā kumu ea (e like me nā keʻena hoʻokolohua, a me nā haukapila).
ʻŌnaehana Servo Hoʻohui ʻia ʻO ka mea paʻa uila liʻiliʻi
Wikiwiki e pane
ʻO ka manawa pōkole loa o ka hahau hoʻokahi he 0.1s
Hoʻololi ikaika
ʻO ka ikaika hoʻopaʻa he 8-20N (hoʻoponopono ʻia e ka hoʻohuli ʻana)
Ola lōʻihi
He ʻumi miliona miliona ka pōʻaiapuni, beyong o ka mea paʻa ea
Mea hoʻokele i kūkulu ʻia
Noho ana i kahi liʻiliʻi, kūpono e hoʻohui
Kiʻi liʻiliʻi
ʻO ka nui o ka huahana he 30 * 24 * 93.9mm wale nō
Hoʻopaʻa palupalu
Hiki iā ia ke hoʻopaʻa i nā mea palupalu
● Ke hoʻolaha nei i kahi kipi i ka hoʻololi ʻana o nā mea paʻa pneumatic e nā mea paʻa uila, ʻo ia ka mea paʻa uila mua me ka ʻōnaehana servo i hoʻohui ʻia ma Kina.
● Hoʻololi kūpono no ka mea hoʻopili ea + kānana + kiwikā solenoid + kiwikā throttle + mea paʻa pneumatic
● Ke ola lawelawe o nā pōʻaiapuni he nui, e kūlike me ka cylinder Kepanī kuʻuna
Palena kikoʻī
He mea paʻa lima uila robotic i hoʻohui ʻia ʻo Z-EFG-8S me nā pono he nui e like me ke kiko kiʻekiʻe i hoʻohālikelike ʻia me nā mea hoʻopili ea kuʻuna. Hiki i ka mea paʻa lima uila Z-EFG-8S ke paʻa i nā mea palupalu a hana me ka lima robotic e hana i kahi laina hana piha piha.
●He mea paʻa uila servo motor liʻiliʻi akā ikaika.
●Hiki ke hoʻololi ʻia nā kikowaena e hoʻokō i nā koi papahana like ʻole.
●Hiki ke hōʻiliʻili i nā mea palupalu a loli, e like me nā hua manu, nā ʻōmole hoʻāʻo, nā apo, a pēlā aku.
●Kūpono no nā hiʻohiʻona me ka ʻole o nā kumu ea (e like me nā keʻena hoʻokolohua, a me nā haukapila).
| Kumu Hoʻohālike Helu Z-EFG-8S | Nā palena |
| Hahau holoʻokoʻa | 8mm |
| Ka ikaika paʻa | 8-20N (Hiki ke hoʻololi ʻia) |
| ʻAno neʻe | Neʻe ʻelua mau manamana lima ma ke ʻano pālahalaha |
| Kaumaha paʻa i ʻōlelo ʻia | 0.3kg |
| ʻAno hoʻoili | ʻO ka ʻūpā kia + alakaʻi wili keʻa |
| Hoʻopiha hou ʻia ka ʻaila o nā ʻāpana neʻe | I kēlā me kēia ʻeono mahina a i ʻole 1 miliona neʻe ʻana / manawa |
| Ka manawa neʻe hahau hoʻokahi ala | 0.1s |
| Kaumaha | 0.25kg |
| Nā Ana | 30*24*93.9mm |
| Ka uila hana | 24V ± 10% |
| Au i helu ʻia | 0.2A |
| Ka manawa kiʻekiʻe loa | 0.6A |
| Papa palekana | IP20 |
| ʻAno motika | Motika lawelawe |
| Pae mahana hana | 5-55℃ |
| Pae haʻahaʻa hana | RH35-80 (ʻAʻohe hau) |
| Hahau hiki ke hoʻololi ʻia | ʻAʻole hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana o ka mea hoʻokele | Kūkulu ʻia |
| Ukana paʻa i ʻae ʻia ma ke kuhikuhi kū pololei | |
| Fz: | 120N |
| ʻO ka torque i ʻae ʻia | |
| Mx: | 1.6 Nm |
| Koʻu: | 1.8 Nm |
| Mz: | 1.5 Nm |
Kiʻi liʻiliʻi, ʻAno paʻa
ʻO ka nui o kēia mea paʻa uila he 30 * 24 * 93.9mm, ʻoi aku ka liʻiliʻi o kona anawaena ma mua o kahi pākahi liʻiliʻi, ʻo 8mm kona holoʻokoʻa holoʻokoʻa, he paʻa ke ʻano, hoʻonohonoho maʻalahi, pili ia no ka hoʻolaha ʻana i kahi liʻiliʻi.
Wikiwiki e pane, 0.1s Wehe/Pani
ʻO ka hahau pōkole loa o Z-EFG-8S he 0.01s wale nō, hiki iā ia ke hoʻopau i ka neʻe ʻana he 10 mau manawa i loko o 1s, e hoʻokō i ke koi paʻa wikiwiki a paʻa no ka laina hana ma ka hale hana.
Ka Mana Hoʻoikaika Kūpono, Maʻalahi e Hana
ʻO ka mea paʻa uila e hoʻohana i ka hoʻolālā hoʻoili kūikawā a me ka helu hoʻokele e uku ai, ʻo kona ikaika clamping he 8-20N mau e hoʻoponopono mau ai, ʻo ke kaumaha o ka mea clamping he ≤0.3KG, pili ia no ka hale hoʻokolohua a me ka haukapila, a pēlā aku.
Hoʻokele a me ka Luna Hoʻokele i hoʻohui ʻia, Hoʻopaʻa palupalu
Hiki ke hoʻololi ʻia ka huelo o Z-EFG-8S me ka maʻalahi, hiki i nā mea kūʻai ke hoʻopaʻa i kā lākou mau mea pono ponoʻī, a no ka hoʻolālā kūikawā ʻana i ka ʻāpana huelo, hiki iā ia ke hoʻopaʻa i ka hua manu, ka paipu, ke apo a me nā mea palupalu ʻē aʻe.
Kikowaena Ukana o ka Uku Uku
ʻO kā mākou ʻoihana










