HITBOT ELECTRIC GRIPPER SERIES – Z-EFG-L Collaborative Electric Gripper
Māhele Nui
Lima lopako ʻoihana / Lima lopako hana like / Paʻa lima uila / Mea hoʻoikaika akamai / Nā hoʻonā automation
Noi
He liʻiliʻi ka nui o nā mea paʻa lima lopako SCIC Z-EFG me kahi ʻōnaehana servo i kūkulu ʻia, e hiki ai ke hoʻokō i ka kaohi pololei o ka wikiwiki, ke kūlana, a me ka ikaika paʻa. ʻO ka ʻōnaehana paʻa lima ʻoi loa o SCIC no nā hoʻonā automation e hiki ai iā ʻoe ke wehe i nā mea hou no ka hoʻokele automation i nā hana āu i manaʻo ʻole ai he hiki.
Hiʻona
· Wehe a pani wikiwiki
· He wahi haiki e paʻa ana, he mau waiwai palupalu e paʻa ana
·ʻO ka mea paʻa uila hahau 8mm kūikawā no ka lima robotic ʻeono-axis
· Ola lōʻihi: he ʻumi miliona o nā pōʻaiapuni, e ʻoi aku ana ma mua o nā maiuu ea
· Mea hoʻokele i kūkulu ʻia: kapuaʻi liʻiliʻi, hoʻohui maʻalahi
·ʻAno hoʻomalu: hoʻokomo a me ka hoʻopuka I/O
Hoʻolālā kūikawā no ka lima lopako ʻeono-Axis, 12mm stroke Electric Gripper
Hoʻopili a Pāʻani
Hoʻolālā kūikawā no ka lima lopako ʻeono-axis
Alapine Kiʻekiʻe
ʻO ka manawa pōkole loa o ka hahau hoʻokahi he 0.2s wale nō
Hoʻokele a me ka Luna Hoʻokele i Hoʻohui ʻia
ʻŌnaehana servo i hoʻohui ʻia, plug a pāʻani
Ua kūkulu ʻia ka mea hoʻokele
Wahi liʻiliʻi e noho ana, kūpono e hoʻohui.
Hiki ke hoʻololi ʻia ka huelo
Hiki ke hoʻololi ʻia kona huelo, e hoʻokō ai i nā koi like ʻole.
Hoʻopaʻa palupalu
Hiki iā ia ke hoʻopaʻa i nā mea palupalu
● Ke hoʻolaha nei i kahi kipi i ka hoʻololi ʻana o nā mea paʻa pneumatic e nā mea paʻa uila, ʻo ia ka mea paʻa uila mua me ka ʻōnaehana servo i hoʻohui ʻia ma Kina.
● Hoʻololi kūpono no ka mea hoʻopili ea + kānana + kiwikā solenoid + kiwikā throttle + mea paʻa pneumatic
● ʻO ke ola lawelawe o nā pōʻaiapuni he nui, e kūlike me ka cylinder Kepanī kuʻuna
Palena kikoʻī
He mea paʻa lima like ʻo Z-EFG-L uila robotic me 2 mau manamana lima me ka ikaika paʻa o 30N, e kākoʻo ana i ka hoʻopaʻa palupalu ʻana, e like me ka paʻa ʻana i nā hua manu, ka berena, nā ʻōmole nipple, a pēlā aku.
| Kumu Hoʻohālike Helu Z-EFG-L | Nā palena |
| Hahau holoʻokoʻa | 12mm |
| Ka ikaika paʻa | 30N |
| Ka hana hou ʻana | ±0.02mm |
| Kaumaha paʻa i ʻōlelo ʻia | ≤0.5kg |
| ʻAno hoʻoili | ʻO ka ʻūpā kia + alakaʻi wili keʻa |
| Hoʻopiha hou ʻia ka ʻaila o nā ʻāpana neʻe | I kēlā me kēia ʻeono mahina a i ʻole 1 miliona neʻe ʻana / manawa |
| Ka manawa neʻe hahau hoʻokahi ala | 0.2s |
| Pae mahana hana | 5-55℃ |
| Pae haʻahaʻa hana | RH35-80 (ʻAʻohe hau) |
| ʻAno neʻe | Neʻe ʻelua mau manamana lima ma ke ʻano pālahalaha |
| Kaohi ʻana i ka hahau ʻana | ʻAʻohe hiki ke hoʻololi ʻia |
| Hoʻoponopono ikaika paʻa | ʻAʻohe hiki ke hoʻololi ʻia |
| Kaumaha | 0.4kg |
| Nā Ana (L * W * H) | 68*68*113.6mm |
| Ke kau ʻana o ka mea hoʻokele | Kūkulu ʻia |
| Mana | 5W |
| ʻAno motika | ʻAʻohe pulumu DC |
| Ka uila i helu ʻia | 24V ± 10% |
| Au kiʻekiʻe | 1A |
| Lima lopako ʻeono-axis hiki ke hoʻololi ʻia | UR, ʻAubo |
ʻEono-Axis Robot Arm, Plug a Play
Hiki i ka mea paʻa uila Z-EFG-L ke kūlike me ka lima lopako hana like ma ka mākeke, he kiʻekiʻe kona papa palekana a me ka ukana nui.
Hoʻokele a me ka Luna Hoʻokele i Hoʻohui ʻia
He mea paʻa uila liʻiliʻi ʻo Z-EFG-L nona ka ʻōnaehana servo i hoʻohui ʻia, he 12mm ka hahau ʻana, ʻo ka ikaika clamping he 30N, hiki i hoʻokahi Z-EFG-L ke pani i ka compressor air + kānana + electron magnetic valve + throttle valve + air gripper.
Kiʻi liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻouka
ʻO ka nui o ka mea paʻa uila Z-EFG-L he L68 * W68 * H113.6mm, he liʻiliʻi kona ʻano, kākoʻo i nā ʻano hoʻonohonoho hoʻonui, ua kūkulu ʻia kāna mea hoʻokele, e noho ana i kahi liʻiliʻi, hiki ke maʻalahi ke hana me nā ʻano koi like ʻole no nā hana clamping.
Ka wikiwiki e pane, ka mana pololei
ʻO ka manawa pōkole loa o ka hahau hoʻokahi he 0.45s, hiki ke hoʻololi ʻia kona ʻāpana huelo me ka maʻalahi, hiki i nā mea kūʻai ke maʻalahi e hoʻoponopono i ka mea paʻa uila e like me kā lākou koi hana.
Kiʻikuhi Hoʻokomo Ana
① RKMV8-354 ʻElima mau kikowaena mokulele plug i RKMV8-354
② ʻO ka hahau o ka mea paʻa uila he qwmm
③ Ke kūlana hoʻonohonoho, e hoʻohana i ʻelua mau wili M6 e hoʻopili me ka flange ma ka hopena o ka lima robot UR
④ Kūlana hoʻonohonoho, kūlana hoʻonohonoho paʻa (wili M6)
Nā Palena Uila
Ka uila i helu ʻia 24±2V
0.4A o kēia manawa
ʻO kā mākou ʻoihana









